نقد و بررسی کولر گازی

11 نقد و بررسی کولر گازی زانتی

بررسی نظرات درباره کولر گازی

11 نقد و بررسی کولر گازی زانتی 

در نقد و بررسی کولر گازی زانتی که با کمپرسور توشیبا چین که در زمینه تولید کولر گازی، اسپلیت و سیستم های تهیوه مطبوع فعالیت می کند وارد بازار شده است . کولر گازی زانتی سرد و گرم از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و تنوع بالایی دارد. کولر گازی های زانتی در ظرفیت های مختلفی تولید می شود .

صدای تولید شده توسط این کولر 44 dB است، تقریبا متوجه نمی شوید!

 می توان به کولر گازی زانتی 12000 ،  کولر گازی زانتی 18000 ،  کولر گازی زانتی 24000 ، کولر گازی زانتی 30000  ،  کولر گازی زانتی 60000 شاره نمود .

کولر گازی زانتی ۱۲۰۰۰

نقد و بررسی کولر گازی زانتی

در نقد و بررسی کولر گازی زانتی کمپرسورها خارج کولر گازی زانتی ها را تشکیل می دهند و هوای مورد استفاده را خنک می کنند. کمپرسور مورد استفاده در این کولر گازی GMCC PH370 امکانات و منابعی برای دادن کولر گازی دارد.

این کمپرسور برای مناطقی با دماهای معتدل مناسب است. منظورم این است که مناطقی که دما در نهایت به 42 درجه می رسد و دیگر به دست نمی آورد. گازي که مورد استفاده قرار گرفت R410A خوبی. این گاز یکی از گازهای مورد استفاده با دمای جوش منهای ۴۰ درجه است و می تواند سرماخوردگی بسیار خوبی تولید کند.

اولین هدف تولید این کولر گازی زانتی ها حفظ سلامت و فراهم کردن محیطی پاک برای مشتریان است. یکی از مهارت های بزرگ این کولر گازی زانتی از بین بردن باکتری ها و رطوبت است که مردم را از بیماری های تنفسی در امان نگه می دارد، بیماری های تنفسی ناشی از هوای آلوده در محیط زیست است.

همچنین می توانید نقد و بررسی کولر گازی زانتی را در ظرفیت های مختلف مثل : نقد و بررسی کولر گازی زانتی 12000  ،  نقد و بررسی کولر گازی زانتی 18000 ، نقد و بررسی کولر گازی زانتی 24000 ، نقد و بررسی کولر گازی زانتی 30000

از دیگر ویژگی های این کولر که بسیار خوب و مفید است، تمیز کردن خودکار یا همان. خود تمیز کردن خوبی. با قرار دادن این ویژگی، جنرال قطعات داخلی را همیشه خشک کرده است که از رشد باکتری ها جلوگیری می کند.

فیلتر گرد و غبار قرار داده شده در این کولر گازی زانتی عملکرد خوبی دارد. کولر گازی هوا را به داخل خانه تزریق می کند که می تواند باعث آلودگی و گرد و غبار در اتاق نیز شود. به همین دلیل فیلترهای بهداشتی را در داخل پانل نصب می کنند تا هوای تزریق شده به اتاق مدام تصفیه شود. فیلتر گرد و غبار این کولر گازی مواد اضافی را فیلتر می کند و هوای تمیز و تصفیه شده را به مصرف کننده تحویل می دهد.

حالت شب در این کولر گازی باعث می شود که کمپرسور خود را در یک دور خاموش قرار دهد و هوای اتاق در هنگام خواب معتدل است، به طوری که فرد در معرض کولر گازی آشفته نمی شود، بلکه با کولر گازی می خوابد.

تمام این ویژگی ها باعث می شود مدل کولر گازی زانتی مورد مناسبی برای خرید باشد .

لیست قیمت کولر گازی زانتی

لیست قیمت کولر گازی زانتی را میتوانید ، تماس با فروشگاه سرمارسان از اخرین قیمت های این کولر گازی مطلع شوید .

تمام محصولات کولر گازی زانتی با گارانتی معتبر شرکتی و شناسه کالا خدمت مشتریان عزیز ارائه میشود که داراي 5 الی 3 لوله مسی رایگان و کابل مي‌باشد . 

در مورد قیمت کولر گازی زانتی و با توجه به تنوع بالای محصولات باید گفت که قیمت مدل های مختلف کولر گازی تولید شده به طور متوسط بین ۷ تا 25 میلیون است. همان طور که در بالا اشاره شد سرمارسان بهترین قیمت کولر گازی ، گارانتی و خدمات عالی پس از فروش را دارند که شما را راضی خواهد کرد. 

 

کولر گازی زانتی 12000 هزار

نقد و بررسی کولر گازی زانتی

نقد و بررسی مشخصات کولر گازی زانتی 

در نقد و بررسی کولر گازی زانتی اصلی عمدتاً با کارتون رنگی نارنجی در بازار دیده می‌شود ساخت کشور چین و تحلیل سانس امارات دبی قرار دارد تمامی اجناس کولر گازی زانتی از طریق گمرک کشور میشود که تضمین اصلت کالا را می دهد .

یکی از بارزترین مشخصات کولر گازی زانتی آرم Zaneti انگلیسی روی کولر گازی هک میشود و قیمت کولر گازی زانتی یکی از ارزان ترین مدلهای کولر گازی در بازار می باشد که یکی از مشخصات مهم این کولر گازی میباشد گازی زانتی در امارات ۵ سال گارانتی دارد و فروشگاه سرمارسان ۵ سال گارانتی بی قید و شرط را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است .

 بهترین مدل کولر گازی زانتی

بهترین مدل کولر گازی زانتی مدل ZMSA-HO3RAAA هست ، کولر گازی زانتی در مدل های T  ، T3 ، اینورتر تولید میشود که با توجه به بهترین مدل کولر گازی زانتی که ZMSA-HO3RAAA می باشد به دلیل کیفیت بالا و امکانات بسیار به روز که با کولر گازی های معروف بازار قابل رقابت می باشد ، این کولر گازی را با جعبه های آبی هم میشناسند که به تازگی هم وارد بازار شده است که در ظرفیت های 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 ، 36000 تولید میشود

 

تفاوت کولر گازی زانتی اصلی و تقلبی

تفاوت کولر گازی زانتی اصلی و تقلبی در قیمت و نوع کمپرسور آن می باشد ، یکی از روش های قدیمی برای تشخیض فرق یا تفاوت کولر گازی زانتی اصلی و تقلبی وزن کردن کمپرسور می باشد که مشتریان قبل از خرید کولر گازی از وزن کمپرسور سوال میکنند که این اشتباه می باشد . به دلیل اینکه کولر گازی زانتی اصلی یا تقلبی با این معیار های مشخص نمیشود بلکه باید به گارانتی و قیمت آن توجه کرد ، سرمارسان از معتبر ترین فروشگاه برای خرید می باشد .

اکثرا سایت هایی با قیمت های ارزان تر اقدام به فروش محصولات تقلبی میکنند که مشتریان عزیز برای خرید کولر گازی حتما به گارانتی معتبر وقیمت معقول آن توجه کنند که سرمارسان 5 سال گارانتی تعویض کمپرسور بی قید و شرط دارد .

نقد و بررسی کولر گازی زانتی تقلبی

کولر گازی زانتی تقلبی مدل های می باشد که فرد فروشنده اقدام به تعویض کمپرسور می کنند که به طور مثال 30000 را با 30000 جا به جا میکنند به مشتری میفروشند در حقیقت پنل داخلی 30000 می باشد و پنل خارجی یا کمپرسور 30000 می باشد . که این یک تقلب می باشد که به راحتی قابل تشخیص و شماهده نمی باشد . به دلیل اینکه تقریبا تمام ابعاد کولر گازی ها به یک اندازه هستن که این باعث میشود تشخیص آ نبرای مشتری بسیار سخت و نشدنی باشد .

کولر گازی زانتی 30000

نقد و بررسی کولر گازی زانتی

کولر گازی زانتی ساخت کجاست ؟

در نقد و بررسی کولر گازی زانتی شاید برای شما هم سوال پیش آمده که گازی زانتی ساخت کجاست ؟ در حقیقت کولر گازی زانتی برند ای هست که متعلق به ژاپن بود و برای کاهش هزینه و کاهش مبالغ مصرف شده در تولید این کولر گازی و صرفه جویی در هزینه نهایی ساخت این کولرگازی به چین منتقل شد و کولر گازی زانتی در حقیقت ساخت چین و کمپرسور به کار رفته توشیبای تحت لیسانس ژاپن می باشد

مصرف برق کولر گازی زانتی

در نقد و بررسی کولر گازی زانتی گرید B مصرفی را از سازمان گرید بندی انرژی دریافت کرده است که جزو کولر گازی های کم مصرف حساب میشود و در حقیقت گازی زانتی کولر متوسطی از لحاظ مصرف برق و هزینه دارد ، برای خرید کولرگازی کم مصرف تر می‌توانید به مدل‌های کولر گازی جنرال مکس ، کولر گازی جنرال گلد و کولر گازی ایوولی توجه کرد که کولر گازی های نامبرده شده از هزینه خرید اولیه بسیار بیشتری برخوردار هستند که گازی زانتی به خاطر کم بودن هزینه اولیه خرید و متناسب با تکنولوژی روز دنیا گزینه ی خوبی برای خرید یک کولر گازی کم مصرف معمولی می باشد .

نقد و بررسی کولر گازی زانتی کم مصرف

بررسی‌ها نشان می‌دهد که کولر گازی کم مصرف زانتی با تضعف برد برخوردار می باشد و با در نظر گرفتن شرایط آمپر مصرفی کولر گازی میتوانیم روی کم مصرف بودن این کولر گازی حساب باز کنیم ولی کولر گازی زانتی کم مصرف جزو کولر گازی های کم مصرف معمولی قرار داد و ب جز اکونومیک یا بهینه شده نمیباشد ولی با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌ها و شرایط و هزینه خرید می‌توان بازی زانتی کم مصرف را از بقیه برندها با این رنج قیمت بهتر بود

برچسب انرژی کولر گازی زانتی

کولر گازی زانتی ساخت چین کمپرسور های تحت لیسانس ژاپن با برد نسبتاً خوب در گرید مصرفی رده A قرار دارد و با در نظر گرفتن شرایط مصرف آمپر در شرایط مختلف می توانید این کولر گازی را جزو کولرگازی های کم مصرف حساب کنید .

کمپرسور کولر گازی زانتی

کمپرسور کولر گازی زانتی  ساخت چین تحت لیسانس ژاپن در مدل GMCC PH370 می باشد این کولر گازی دارای کمپرسور بسیار قوی و از برند معتبر توشیبا بهره می‌گیرد این کمپرسور در اکثر کولرگازی های روز دنیا مشاهده میشود در کولر گازی زانتی مدل مصرفی کمپرسور مدل  GMCC PH370 می باشد کولر گازی هایی که از کمپرسور توشیبای ژاپن استفاده کرده‌اند بسیار بازده ی خوبی داشته اند و با این حال می توانید برای مشاوره ای خرید برای انتخاب بهترین کمپرسور با فروشگاه سرما رسان تماس بگیرید

مزایا و معایب کولر گازی زانتی

در نقد و بررسی کولر گازی زانتی خرید هر کولر گازی موارد خاص خودش را دارد که باید بررسی کرد ، که کدام کولر گازی برای شهر شما و فضای شما و منطقه مصرفی شما کاربرد دارد ، همچنین در بررسی مزایا و معایب کولر گازی زانتی باید به نکات کیفیت  ، قیمت ، ویژگی ها و امکاناتی که برای مصرف کننده در نظر گرفته است ، توجه کرد . کولر گازی زانتی مانند هر کولر گازی دیگر از مزایا و معایب خاص خودش بهره می‌برد از مزایای این کولرگازی می‌توان به قیمت و ویژگی‌هایی که یک بازی خوب باید داشته باشد اشاره کرد

 

معایب کولر گازی زانتی 

معایب کولر گازی زانتی می توان به کیفیت پایین قطعات به کار رفته در این کولر گازی و میزان سرمایش متوسط این کولر گازی و پایین بودن کیفیت برخی از قطعات مانند برد این کولر گازی اشاره کرد که با توجه به در نظر گرفتن این موارد و با توجه به متریال به کار رفته در این کولرگازی می‌توان نتیجه‌گیری کرد که میزان مزایا نسبت به معایب این کولر گازی بسیار بیشتر است و گزینه خوبی برای یک خرید متوسط می باشد 

نظرات در مورد کولر گازی زانتی

در نقد و بررسی نظرات در مورد کولر گازی زانتی می توان در انواع سایت ها مشاهده کرد که در سایت سرمارسان اکثر مشتریان بعد از خرید این کولر گازی  رضایت نسبی داشتند و از کیفیت این کولر گازی نسبت به قیمت آن احساس رضایت و خرسندی داشتند خرید کولر گازی زانتی میتواند از کولر گازی های باشد که که می توان در اکثر شهرها به دلیل متنوع بودن در تولید که به دستهای معتدل و حاره ای تقسیم می‌شود اشاره کرد که می‌تواند در اکثر شهرهای ایران مورد استفاده قرار بگیرد این یک یک مورد مثبت و مهم در خرید یک کولر گازی می باشد

نمایندگی کولر گازی زانتی

کولر گازی زانتی در ایران هیچگونه نمایندگی رسمی ندارد و تمام محصولات به صورت بازرگانی وارد ایران می‌شود با این حال فروشگاه سرمارسان مفتخر است که تمامی محصولات کولر گازی زانتی را باتوجه به گارانتی پیش فرض خود که در امارات ۵ سال گارانتی بی قید  وشرط دارد فروشگاه سرمارسان در داخل کشور یعنی ایران 5 سال گارانتی بی قید و شرط در نظر گرفته است .

 

نمایندگی کولر گازی زانتی در اصفهان

سرمارسان نمایندگی کولر گازی زانتی در اصفهان شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی زانتی در اصفهان می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند 

نمایندگی کولر گازی زانتی در تهران

سرمارسان نمایندگی کولر گازی زانتی در اصفهان شعب حضوری دارد و تمامی مشتریان عزیز که در تهران متقضی نمایندگی کولر گازی زانتی در تهران می باشند میتوانند به صورت اینترنتی و حضوری یا درب منزل از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند .

نمایندگی کولر گازی زانتی در رشت

سرمارسان نمایندگی کولر گازی زانتی در رشت شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی زانتی در رشت می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند 

نمایندگی کولر گازی زانتی در کرج

سرمارسان نمایندگی کولر گازی زانتی در کرج شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی زانتی در کرج می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند 

نمایندگی کولر گازی زانتی در کرمانشاه

سرمارسان نمایندگی کولر گازی زانتی در کرمانشاه شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی زانتی در کرمانشاه می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند .

 

بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *