نقد و بررسی کولر گازی

کولر گازی ایوولی موتور سنگین یا سبک

کولر گازی ایوولی موتور سنگین

 

کولر گازی ایوولی موتور سنگین یک اصطلاح کاملا اشتباه است که نه فقط برای برند بلکه برای تمام مارک های کولر گازی اشتباه هست ، متاسفانه اصطلاح غلط بازاری در میان فروشندگان کولر گازی باب شده است که با این اصطلاحات اقدام به فروش کولر گازی متمایز تر از بقیه اجناس میکنند .

در حقیقت شما هنگام خرید کولر گازی باید از طریق مدل کاتالوگی اقدام کنید و با اصطلاحات بی اساس و بی پایه خرید اشتباه نکنید .

 

چند محصول ایولی با این نام 

کولر گازی ایوولی 12000 موتور سنگین 

کولر گازی ایوولی 18000 موتور سنگین

کولر گازی ایوولی 24000 موتور سنگین

کولر گازی ایوولی 30000 موتور سنگین

کولر گازی ایوولی موتور سنگین

کولر گازی ایوولی موتور سنگین

کولر گازی ایوولی موتور سبک

 

با توجه به توضیحات قبلی اصطلاح کولر گازی موتور سبک باز هم غلط و اشتباه هست ، در حقیقت فروشندگان ناآگاه کولر گازی را بر اساس وزن کمپرسور میسنجند و به کولر گازی یک برندی که در مدل مشابه تولید شده که در کلاس آب و هوایی دیگر هست از طریق وزن کمپرسور قیاس میکنند .

در حقیقت وزن کمپرسور هیچ ارتباطی به کیفیت محصول یا نوع کارایی آن ندارد و اگر شما به صورت اشتباه کولر گازی به اصطلاح موتور سنگین که برای شهر های جنوبی ایران هست را خریداری کنید حداقل باید ماهی 2 الی 3 میلیون هزینه قبض برق پرداخت کنید .

 

کولر گازی ایوولی 18000 اینورتر +++EVDC-18K-A

کولر گازی ایوولی موتور سنگین

کولر گازی ایوولی موتور سنگین یا سبک کدام بهتر است ؟

 

با توجه به توضیحات بالا به صورت جمع بندی هیچ گاه در هیچ برندی مقیاس را وزن کمپرسور قرار ندهید ، در خرید کولر گازی مقیاس کلاس آّب و هوایی که با نام های T1 و T3 معروف هستند شناخته میشوند .

در حقیقت اصطلاح موتور هم بسیار اشتباه هست ، کارایی کمپرسور هیچ شباهتی به موتور ندارد و طرز کارکرد متفاوتی دارند که یکسری افراد سود جو با بازی با کلمات اقدام به گول زدن مشتریان میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *