نقد و بررسی کولر گازی

11 نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد ۱۲۰۰۰ پلاتینیوم

فهرست مطالب

نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد

 

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد R410A یک محصول از شرکت با نام انگلیسی General Gold است که در مدل های دیواری و ایستاده و داکت اسپیلت بهترین و مناسب ترین انتخاب برای شهر های مختلف ایران با قیمت مطلوب است.

بدنه این کولر گازی جنرال گلد سفید است، تزئین شده با یک نوار طلا؛ همچنین یک صفحه نمایش دیجیتال بر روی بدنه وجود دارد که اطلاعات متصل کننده کولر گازی جنرال گلد را نشان می دهد. صدای تولید شده توسط این کولر 44 dB است، تقریبا متوجه نمی شوید!

 می توان به کولر گازی جنرال گلد ۱۲۰۰۰،  کولر گازی جنرال گلد ۱۸۰۰۰ ،  کولر گازی جنرال گلد ۲۴۰۰۰  ، کولر گازی جنرال گلد ۳۰۰۰۰  ،  کولر گازی جنرال گلد ۶۰۰۰۰  اشاره نمود .

 

  • دانلود کاتالوگ کولر گازی جنرال گلد

 

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد کمپرسورها خارج کولر گازی جنرال گلد ها را تشکیل می دهند و هوای مورد استفاده را خنک می کنند. کمپرسور مورد استفاده در این کولر گازی GMCC PH370 امکانات و منابعی برای دادن کولر گازی دارد.

این کمپرسور برای مناطقی با دماهای معتدل مناسب است. منظورم این است که مناطقی که دما در نهایت به 42 درجه می رسد و دیگر به دست نمی آورد. گازي که مورد استفاده قرار گرفت R410A خوبی. این گاز یکی از گازهای مورد استفاده با دمای جوش منهای ۴۰ درجه است و می تواند سرماخوردگی بسیار خوبی تولید کند.

اولین هدف تولید این کولر گازی جنرال گلد ها حفظ سلامت و فراهم کردن محیطی پاک برای مشتریان است. یکی از مهارت های بزرگ این کولر گازی جنرال گلد از بین بردن باکتری ها و رطوبت است که مردم را از بیماری های تنفسی در امان نگه می دارد، بیماری های تنفسی ناشی از هوای آلوده در محیط زیست است.

از دیگر ویژگی های این کولر که بسیار خوب و مفید است، تمیز کردن خودکار یا همان. خود تمیز کردن خوبی. با قرار دادن این ویژگی، جنرال قطعات داخلی را همیشه خشک کرده است که از رشد باکتری ها جلوگیری می کند.

فیلتر گرد و غبار قرار داده شده در این کولر گازی جنرال گلد عملکرد خوبی دارد. کولر گازی هوا را به داخل خانه تزریق می کند که می تواند باعث آلودگی و گرد و غبار در اتاق نیز شود. به همین دلیل فیلترهای بهداشتی را در داخل پانل نصب می کنند تا هوای تزریق شده به اتاق مدام تصفیه شود. فیلتر گرد و غبار این کولر گازی مواد اضافی را فیلتر می کند و هوای تمیز و تصفیه شده را به مصرف کننده تحویل می دهد.

حالت شب در این کولر گازی باعث می شود که کمپرسور خود را در یک دور خاموش قرار دهد و هوای اتاق در هنگام خواب معتدل است، به طوری که فرد در معرض کولر گازی آشفته نمی شود، بلکه با کولر گازی می خوابد.

تمام این ویژگی ها باعث می شود مدل کولر گازی جنرال گلد مورد مناسبی برای خرید باشد .

 

مشخصات کولر گازی جنرال گلد 

 

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد اصلی عمدتاً با کارتون رنگی نارنجی در بازار دیده می‌شود ساخت کشور چین و تحلیل سانس امارات دبی قرار دارد تمامی اجناس کولر گازی جنرال گلد از طریق گمرک کشور میشود که تضمین اصلت کالا را می دهد .

یکی از بارزترین مشخصات کولر گازی جنرال گلد آرم General Gold انگلیسی روی کولر گازی هک میشود و قیمت کولر گازی جنرال گلد یکی از ارزان ترین مدلهای کولر گازی در بازار می باشد که یکی از مشخصات مهم این کولر گازی میباشد گازی جنرال گلد در امارات ۵ سال گارانتی دارد و فروشگاه سرمارسان ۵ سال گارانتی بی قید و شرط را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است .

بهترین مدل کولر گازی جنرال گلد

بهترین مدل کولر گازی جنرال گلد مدل پلاتینیوم هست ، کولر گازی جنرال گلد در مدل های سوپر ، مگا ، پلاتینیوم تولید میشود که با توجه به بهترین مدل کولر گازی جنرال گلد که پلاتینیوم می باشد به دلیل کیفیت بالا و امکانات بسیار به روز که با کولر گازی های معروف بازار قابل رقابت می باشد ، این کولر گازی را با جعبه های قرمز هم میشناسند که به تازگی هم وارد بازار شده است که در ظرفیت های پلاتینیوم 12000 ، پلاتینیوم 18000 ، پلاتینیوم  30000 ، پلاتینیوم 240000 تولید میشود

 

تفاوت کولر گازی جنرال گلد اصلی و تقلبی

تفاوت کولر گازی جنرال گلد اصلی و تقلبی در قیمت و نوع کمپرسور آن می باشد ، یکی از روش های قدیمی برای تشخیض فرق یا تفاوت کولر گازی جنرال گلد اصلی و تقلبی وزن کردن کمپرسور می باشد که مشتریان قبل از خرید کولر گازی از وزن کمپرسور سوال میکنند که این اشتباه می باشد . به دلیل اینکه کولر گازی جنرال گلد اصلی یا تقلبی با این معیار های مشخص نمیشود بلکه باید به گارانتی و قیمت آن توجه کرد ، سرمارسان از معتبر ترین فروشگاه برای خرید می باشد .

اکثرا سایت هایی با قیمت های ارزان تر اقدام به فروش محصولات تقلبی میکنند که مشتریان عزیز برای خرید کولر گازی حتما به گارانتی معتبر وقیمت معقول آن توجه کنند که سرمارسان 5 سال گارانتی تعویض کمپرسور بی قید و شرط دارد .

کولر گازی جنرال گلد تقلبی

کولر گازی جنرال گلد تقلبی مدل های می باشد که فرد فروشنده اقدام به تعویض کمپرسور می کنند که به طور مثال 18000 را با 12000 جا به جا میکنند به مشتری میفروشند در حقیقت پنل داخلی 18000 می باشد و پنل خارجی یا کمپرسور 12000 می باشد . که این یک تقلب می باشد که به راحتی قابل تشخیص و شماهده نمی باشد . به دلیل اینکه تقریبا تمام ابعاد کولر گازی ها به یک اندازه هستن که این باعث میشود تشخیص آ نبرای مشتری بسیار سخت و نشدنی باشد .

 

کولر گازی جنرال گلد ساخت کجاست ؟

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد شاید برای شما هم سوال پیش آمده که کولر گازی جنرال گلد ساخت کجاست ؟ در حقیقت کولر گازی جنرال گلد برند ای هست که متعلق به ژاپن بود و برای کاهش هزینه و کاهش مبالغ مصرف شده در تولید این کولر گازی و صرفه جویی در هزینه نهایی ساخت این کولرگازی به چین منتقل شد و کولر گازی جنرال گلد در حقیقت ساخت چین و کمپرسور به کار رفته توشیبای تحت لیسانس ژاپن می باشد

مصرف برق کولر گازی جنرال گلد

 

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد گرید B مصرفی را از سازمان گرید بندی انرژی دریافت کرده است که جزو کولر گازی های کم مصرف حساب میشود و در حقیقت گازی جنرال گلد کولر متوسطی از لحاظ مصرف برق و هزینه دارد ، برای خرید کولرگازی کم مصرف تر می‌توانید به مدل‌های کولر گازی جنرال مکس ، کولر گازی زانتی و کولر گازی ایوولی توجه کرد که کولر گازی های نامبرده شده از هزینه خرید اولیه بسیار بیشتری برخوردار هستند که گازی جنرال گلد به خاطر کم بودن هزینه اولیه خرید و متناسب با تکنولوژی روز دنیا گزینه ی خوبی برای خرید یک کولر گازی کم مصرف معمولی می باشد .

کولر گازی کم مصرف جنرال گلد

بررسی‌ها نشان می‌دهد که کولر گازی کم مصرف جنرال گلد با تضعف برد برخوردار می باشد و با در نظر گرفتن شرایط آمپر مصرفی کولر گازی میتوانیم روی کم مصرف بودن این کولر گازی حساب باز کنیم ولی کولر گازی جنرال گلد کم مصرف جزو کولر گازی های کم مصرف معمولی قرار داد و ب جز اکونومیک یا بهینه شده نمیباشد ولی با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌ها و شرایط و هزینه خرید می‌توان بازی جنرال گلد کم مصرف را از بقیه برندها با این رنج قیمت بهتر بود

برچسب انرژی کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد ساخت چین کمپرسور های تحت لیسانس ژاپن با برد نسبتاً خوب در گرید مصرفی رده B قرار دارد و با در نظر گرفتن شرایط مصرف آمپر در شرایط مختلف می توانید این کولر گازی را جزو کولرگازی های کم مصرف حساب کنید .

کمپرسور کولر گازی جنرال گلد

کمپرسور کولر گازی جنرال گلد  ساخت چین تحت لیسانس ژاپن در مدل GMCC PH370 می باشد این کولر گازی دارای کمپرسور بسیار قوی و از برند معتبر توشیبا بهره می‌گیرد این کمپرسور در اکثر کولرگازی های روز دنیا مشاهده میشود در کولر گازی جنرال گلد مدل مصرفی کمپرسور مدل  GMCC PH370 می باشد کولر گازی هایی که از کمپرسور توشیبای ژاپن استفاده کرده‌اند بسیار بازده ی خوبی داشته اند و با این حال می توانید برای مشاوره ای خرید برای انتخاب بهترین کمپرسور با فروشگاه سرما رسان تماس بگیرید

مزایا و معایب کولر گازی جنرال گلد

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد خرید هر کولر گازی موارد خاص خودش را دارد که باید بررسی کرد ، که کدام کولر گازی برای شهر شما و فضای شما و منطقه مصرفی شما کاربرد دارد ، همچنین در بررسی مزایا و معایب کولر گازی جنرال گلد باید به نکات کیفیت  ، قیمت ، ویژگی ها و امکاناتی که برای مصرف کننده در نظر گرفته است ، توجه کرد . کولر گازی جنرال گلد مانند هر کولر گازی دیگر از مزایا و معایب خاص خودش بهره می‌برد از مزایای این کولرگازی می‌توان به قیمت و ویژگی‌هایی که یک بازی خوب باید داشته باشد اشاره کرد

کولر گازی جنرال گلد ۱۲۰۰۰ هزار

نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد

 

معایب کولر گازی جنرال گلد 

معایب کولر گازی جنرال گلد می توان به کیفیت پایین قطعات به کار رفته در این کولر گازی و میزان سرمایش متوسط این کولر گازی و پایین بودن کیفیت برخی از قطعات مانند برد این کولر گازی اشاره کرد که با توجه به در نظر گرفتن این موارد و با توجه به متریال به کار رفته در این کولرگازی می‌توان نتیجه‌گیری کرد که میزان مزایا نسبت به معایب این کولر گازی بسیار بیشتر است و گزینه خوبی برای یک خرید متوسط می باشد 

نظرات در مورد کولر گازی جنرال گلد

در نقد و بررسی نظرات در مورد کولر گازی جنرال گلد می توان در انواع سایت ها مشاهده کرد که در سایت سرمارسان اکثر مشتریان بعد از خرید این کولر گازی  رضایت نسبی داشتند و از کیفیت این کولر گازی نسبت به قیمت آن احساس رضایت و خرسندی داشتند خرید کولر گازی جنرال گلد میتواند از کولر گازی های باشد که که می توان در اکثر شهرها به دلیل متنوع بودن در تولید که به دستهای معتدل و حاره ای تقسیم می‌شود اشاره کرد که می‌تواند در اکثر شهرهای ایران مورد استفاده قرار بگیرد این یک یک مورد مثبت و مهم در خرید یک کولر گازی می باشد

 

تفاوت کولر گازی جنرال با جنرال گلد

در نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد تفاوت کولر گازی جنرال با جنرال گلد در نام برند و نوع محصول می باشد کولر گازی جنرال یک کولر گازی مجزا از کولرگازی جنرال گلد می باشد که بعضی از مشتریان تصور می‌کنند که گازی جنرال گلد زیرمجموعه کولر گازی جنرال می باشد که در پاسخ به این سوال می توان این مورد را تکذیب کرد که کولر گازی جنرال در انواع مختلف تولید و عرضه می شود و هیچ ارتباطی به کولر گازی جراحی مکس ندارد گازی جنرال گلد در مدل‌های لبخندی و دیجیتال و انواع دیگر به تولید می‌رسد و گازی جنرال با اسم های مختلف مانند کولر گازی جنرال شکار ، کولر گازی جنرال گلد عرضه می رسد و هیچ کدام از این محصولات مرتبط نمی باشند .

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد در ایران هیچگونه نمایندگی رسمی ندارد و تمام محصولات به صورت بازرگانی وارد ایران می‌شود با این حال فروشگاه سرمارسان مفتخر است که تمامی محصولات کولر گازی جنرال گلد را باتوجه به گارانتی پیش فرض خود که در امارات ۵ سال گارانتی بی قید  وشرط دارد فروشگاه سرمارسان در داخل کشور یعنی ایران 5 سال گارانتی بی قید و شرط در نظر گرفته است .

کولر گازی جنرال گلد ۳۰۰۰۰ پلاتینیوم

نقد و بررسی کولر گازی جنرال گلد

 

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در اصفهان

سرمارسان نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در اصفهان شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در اصفهان می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند 

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران

سرمارسان نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در اصفهان شعب حضوری دارد و تمامی مشتریان عزیز که در تهران متقضی نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران می باشند میتوانند به صورت اینترنتی و حضوری یا درب منزل از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند .

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در رشت

سرمارسان نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در رشت شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در رشت می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند 

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در کرج

سرمارسان نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در کرج شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در کرج می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند 

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در کرمانشاه

سرمارسان نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در کرمانشاه شعب حضوری ندارد و تمامی مشتریان عزیز که در اصفهان متقضی نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در کرمانشاه می باشند میتوانند به صورت اینترنتی از فروشگاه سرمارسان خرید کرده و با خیال اسوده محصول کولر گازی اسپیلت خود را درب منزل تحویل بگیریند .

 

بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *